Z16F2811AL20SG
ZilogZilog
Z16F2811AL20SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z16F2811AL20SG
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP
Fitxak: 1.Z16F2811AL20SG.pdf2.Z16F2811AL20SG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Mezua
Z16F2811AL20SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z16F2811AL20SG fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13389 pcs Datuen fitxa 1.Z16F2811AL20SG.pdf2.Z16F2811AL20SG.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series Encore!® ZNEO RAM tamaina 4K x 8
Programaren memoria mota FLASH Programaren Memoria Tamaina 128KB (128K x 8)
periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 269-4533
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 76 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza ZNEO Encore!® ZNEO Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 128KB (128K x 8) FLASH Datuen bihurgailuak A/D 12x10b