IXD3236A18DMR-G
ZilogZilog
Zilog
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXD3236A18DMR-G
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT25
Fitxak: IXD3236A18DMR-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
IXD3236A18DMR-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXD3236A18DMR-G fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT25 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139100 pcs Datuen fitxa IXD3236A18DMR-G.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2V Tentsioa - Input (Max) 6V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-25 Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 269-4989-2
IXD3236A18DMR-GTR
IXD3236A18DMR-GTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 3MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Uneko - Irteera 600mA