EZ80L92AZ020SC
ZilogZilog
EZ80L92AZ020SC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EZ80L92AZ020SC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP
Fitxak: EZ80L92AZ020SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EZ80L92AZ020SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EZ80L92AZ020SC fabrikatzailea Zilog
Kopurua eskuragarri 6097 pcs Datuen fitxa EZ80L92AZ020SC.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Abiadura 20MHz
Series eZ80® Acclaim!® RAM tamaina -
Programaren memoria mota ROMless Programaren Memoria Tamaina -
periferikoak DMA, WDT Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 269-3168
EZ80L92AZ020SC-ND
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 24 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz ROMless Datuen bihurgailuak -