EZ80190AZ050SC
ZilogZilog
EZ80190AZ050SC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EZ80190AZ050SC
Fabrikatzaileak / Marka: Zilog
Produktuaren Deskribapena IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP
Fitxak: 1.EZ80190AZ050SC.pdf2.EZ80190AZ050SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EZ80190AZ050SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EZ80190AZ050SC fabrikatzailea Zilog
deskribapena IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5770 pcs Datuen fitxa 1.EZ80190AZ050SC.pdf2.EZ80190AZ050SC.pdf
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 100-VQFP (14x14) Abiadura 50MHz
Series eZ80® Acclaim!® Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Beste izenak 269-3124 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza eZ80 Microprocessor IC eZ80® Acclaim!® 1 Core, 8-Bit 50MHz 100-VQFP (14x14) Core Prozesadorea eZ80