YC324-FK-07124KL
YageoYageo
YC324-FK-07124KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YC324-FK-07124KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 124K OHM 2012
Fitxak: YC324-FK-07124KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
YC324-FK-07124KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YC324-FK-07124KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 4 RES 124K OHM 2012 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1185417 pcs Datuen fitxa YC324-FK-07124KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Series YC324 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 124k
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2012, Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 4 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 124k Ohm ±1% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated