YC248-FR-0782KL
YageoYageo
YC248-FR-0782KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YC248-FR-0782KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606
Fitxak: YC248-FR-0782KL.pdf
  • Mezua
YC248-FR-0782KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YC248-FR-0782KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1486736 pcs Datuen fitxa YC248-FR-0782KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Series YC248 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 82k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1606, Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Deskribapen zehatza 82k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated