YC162-FR-0723K2L
YageoYageo
YC162-FR-0723K2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YC162-FR-0723K2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 23.2K OHM 0606
Fitxak: YC162-FR-0723K2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
YC162-FR-0723K2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YC162-FR-0723K2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 2 RES 23.2K OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6965685 pcs Datuen fitxa YC162-FR-0723K2L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series YC162 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 23.2k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0606, Convex Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Deskribapen zehatza 23.2k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex Zirkuitu mota Isolated