YC158TJR-0782KL
YageoYageo
YC158TJR-0782KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YC158TJR-0782KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1206
Fitxak: YC158TJR-0782KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
YC158TJR-0782KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YC158TJR-0782KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5502006 pcs Datuen fitxa YC158TJR-0782KL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series YC158 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 82k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 82k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Bussed