YC124-JR-0782KL
YageoYageo
YC124-JR-0782KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: YC124-JR-0782KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 82K OHM 0804
Fitxak: YC124-JR-0782KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
YC124-JR-0782KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia YC124-JR-0782KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 4 RES 82K OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12939021 pcs Datuen fitxa YC124-JR-0782KL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series YC124 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 82k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0804, Convex, Long Side Terminals Beste izenak YC124J-82KTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 82k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals