SQZ500JB-2R2
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQZ500JB-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 5W 5% TH
Fitxak: SQZ500JB-2R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
SQZ500JB-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQZ500JB-2R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 5W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 559454 pcs Datuen fitxa SQZ500JB-2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.102" L x 0.394" W (28.00mm x 10.00mm)
Series SQZ Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound