SQP700JB-150R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP700JB-150R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 7W 5% AXIAL
Fitxak: SQP700JB-150R.pdf
  • Mezua
SQP700JB-150Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP700JB-150R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 7W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 494372 pcs Datuen fitxa SQP700JB-150R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (9.50mm x 9.00mm x 35.00mm)
Series SQP Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 150 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound