SQP500JB-910R
YageoYageo
SQP500JB-910R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP500JB-910R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 910 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: SQP500JB-910R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
900 pcs
1800 pcs
5400 pcs
  • Mezua
SQP500JB-910Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP500JB-910R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 910 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148341 pcs Datuen fitxa SQP500JB-910R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.374" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (9.50mm x 9.00mm x 22.00mm)
Series SQP Erresistentzia 910 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 910E LRW-5W-B 5%
910W-5
MO-5W-B-910
SQP500JB 910R
SQP500JB910R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 910 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film