SQP500JB-2R0
YageoYageo
SQP500JB-2R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP500JB-2R0
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 2 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: SQP500JB-2R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
900 pcs
1800 pcs
5400 pcs
  • Mezua
SQP500JB-2R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP500JB-2R0 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 2 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162037 pcs Datuen fitxa SQP500JB-2R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.374" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (9.50mm x 9.00mm x 22.00mm)
Series SQP Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 2.0W-5
2E0 LRW-5W-B 5%
MO-5W-B-2.0
SQP500JB 2R0
SQP500JB-2R
SQP500JB2R0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound