SQP40AJB-3K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP40AJB-3K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 40W 5% AXIAL
Fitxak: SQP40AJB-3K.pdf
  • Mezua
SQP40AJB-3Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP40AJB-3K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 40W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59297 pcs Datuen fitxa SQP40AJB-3K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Series SQP Erresistentzia 3 kOhms
Energia (Watts) 40W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 3 kOhms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQP40AJB-39K
SQP40AJB-39K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 40W 5% AXIAL
Stockean: 55871 pcs
Deskarga: SQP40AJB-39K.pdf
RFQ
SQP40AJB-3K9
SQP40AJB-3K9
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 40W 5% AXIAL
Stockean: 66791 pcs
Deskarga: SQP40AJB-3K9.pdf
RFQ
SQP40AJB-3R3
SQP40AJB-3R3
deskribapena: RES 40W 5% AXIAL
Deskarga: SQP40AJB-3R3.pdf
SQP40AJB-3K6
SQP40AJB-3K6
deskribapena: RES 40W 5% AXIAL