SQP40AJB-2R7
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP40AJB-2R7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 40W 5% AXIAL
Fitxak: SQP40AJB-2R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
SQP40AJB-2R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP40AJB-2R7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 40W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64752 pcs Datuen fitxa SQP40AJB-2R7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Series SQP Erresistentzia 2.7 Ohms
Energia (Watts) 40W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.7 Ohms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound