SQP30AJB-3R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP30AJB-3R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 30W 5% AXIAL
Fitxak: SQP30AJB-3R.pdf
  • Mezua
SQP30AJB-3Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP30AJB-3R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 30W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83707 pcs Datuen fitxa SQP30AJB-3R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.709" x 0.670" Rectangular x 3.031" L (18.00mm x 17.00mm x 77.00mm)
Series SQP Erresistentzia 3 Ohms
Energia (Watts) 30W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 3 Ohms ±5% 30W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound