SQP30AJB-2R4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP30AJB-2R4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 30W 5% AXIAL
Fitxak: SQP30AJB-2R4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
SQP30AJB-2R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP30AJB-2R4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 30W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88124 pcs Datuen fitxa SQP30AJB-2R4.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.709" x 0.670" Rectangular x 3.031" L (18.00mm x 17.00mm x 77.00mm)
Series SQP Erresistentzia 2.4 Ohms
Energia (Watts) 30W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.4 Ohms ±5% 30W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQP30AJB-30R
SQP30AJB-30R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 30W 5% AXIAL
Stockean: 86006 pcs
Deskarga: SQP30AJB-30R.pdf
RFQ
SQP30AJB-2R
SQP30AJB-2R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 30W 5% AXIAL