SQP300JB-0R3
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP300JB-0R3
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 3W 5% AXIAL
Fitxak: SQP300JB-0R3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SQP300JB-0R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP300JB-0R3 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1449628 pcs Datuen fitxa SQP300JB-0R3.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series SQP Erresistentzia 300 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 300 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound