SQP20AJB-2K7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP20AJB-2K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 20W 5% AXIAL
Fitxak: SQP20AJB-2K7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
SQP20AJB-2K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP20AJB-2K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 20W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172049 pcs Datuen fitxa SQP20AJB-2K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Series SQP Erresistentzia 2.7 kOhms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.7 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film