SQP200JB-7R5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP200JB-7R5
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 2W 5% AXIAL
Fitxak: SQP200JB-7R5.pdf
  • Mezua
SQP200JB-7R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP200JB-7R5 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1237902 pcs Datuen fitxa SQP200JB-7R5.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.276" Square x 0.709" L (7.00mm x 18.00mm)
Series SQP Erresistentzia 7.5 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 7.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound