SQP15AJB-2R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQP15AJB-2R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 15W 5% AXIAL
Fitxak: SQP15AJB-2R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
720 pcs
  • Mezua
SQP15AJB-2Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQP15AJB-2R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 15W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 394130 pcs Datuen fitxa SQP15AJB-2R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.492" Square x 1.890" L (12.50mm x 48.00mm)
Series SQP Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Konposizio Wirewound