SQM700JB-8K2
YageoYageo
SQM700JB-8K2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQM700JB-8K2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 8.2K OHM 7W 5% RADIAL
Fitxak: SQM700JB-8K2.pdf
  • Mezua
SQM700JB-8K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQM700JB-8K2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 8.2K OHM 7W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 409433 pcs Datuen fitxa SQM700JB-8K2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series SQM Erresistentzia 8.2 kOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.594" (40.50mm)
Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8.2 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Konposizio Ceramic