SQM700JB-22R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQM700JB-22R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 7W 5% TH
Fitxak: SQM700JB-22R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
SQM700JB-22Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQM700JB-22R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 7W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 669819 pcs Datuen fitxa SQM700JB-22R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series SQM Erresistentzia 22 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.594" (40.50mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 22 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Konposizio Ceramic