SQM700JB-1R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQM700JB-1R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 7W 5% TH
Fitxak: SQM700JB-1R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
SQM700JB-1R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQM700JB-1R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 7W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 705325 pcs Datuen fitxa SQM700JB-1R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series SQM Erresistentzia 1.2 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.594" (40.50mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 1.2 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Konposizio Ceramic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQM700JB-1K5
SQM700JB-1K5
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 7W 5% TH
Stockean: 438084 pcs
Deskarga: SQM700JB-1K5.pdf
RFQ
SQM700JB-1K6
SQM700JB-1K6
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 7W 5% TH
Stockean: 581353 pcs
Deskarga: SQM700JB-1K6.pdf
RFQ
SQM700JB-1R
SQM700JB-1R
deskribapena: RES WW 7W 5% TH