SQM300JB-2K7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQM300JB-2K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 3W 5% TH
Fitxak: SQM300JB-2K7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2800 pcs
  • Mezua
SQM300JB-2K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQM300JB-2K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 3W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 833304 pcs Datuen fitxa SQM300JB-2K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Series SQM Erresistentzia 2.7 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.7 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Konposizio Ceramic