SQM200JB-2K4
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQM200JB-2K4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 2W 5% TH
Fitxak: SQM200JB-2K4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
SQM200JB-2K4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQM200JB-2K4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 2W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 967020 pcs Datuen fitxa SQM200JB-2K4.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Series SQM Erresistentzia 2.4 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.4 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Konposizio Ceramic