SQM10SJB-2R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQM10SJB-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 10W 5% TH
Fitxak: SQM10SJB-2R2.pdf
  • Mezua
SQM10SJB-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQM10SJB-2R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 10W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 489480 pcs Datuen fitxa SQM10SJB-2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Series SQM Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.437" (36.50mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Konposizio Ceramic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQM10SJB-2K7
SQM10SJB-2K7
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 10W 5% TH
Stockean: 489872 pcs
Deskarga: SQM10SJB-2K7.pdf
RFQ
SQM10SJB-2R
SQM10SJB-2R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 10W 5% TH