SQM10AJB-2R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQM10AJB-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES WW 10W 5% TH
Fitxak: SQM10AJB-2R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SQM10AJB-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQM10AJB-2R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES WW 10W 5% TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 425986 pcs Datuen fitxa SQM10AJB-2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series SQM Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.067" (52.50mm) Ezaugarriak Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Konposizio Ceramic
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SQM10AJB-2R
SQM10AJB-2R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES WW 10W 5% TH