SC1808KKX7RTBB102
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1808KKX7RTBB102
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Fitxak: SC1808KKX7RTBB102.pdf
  • Mezua
SC1808KKX7RTBB102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1808KKX7RTBB102 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5553 pcs Datuen fitxa SC1808KKX7RTBB102.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.087" (2.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm) Series SC
balorazio X2, Y3 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak Safety
Produktu erlazionatuak
SC1808KKX7RTBB221
SC1808KKX7RTBB221
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: CAP CER 220PF 250VAC X7R 1808
Stockean: 356748 pcs
Deskarga: SC1808KKX7RTBB221.pdf
RFQ
SC18-19
SC18-19
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: SAXXON CABLE CLIP 6MM
Stockean: 853767 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SCS SAFETY CONTACT ASSY SPEC
Stockean: 902 pcs
Deskarga:
SC1808KKX7RWBB102
SC1808KKX7RWBB102
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Deskarga: SC1808KKX7RWBB102.pdf
SC18-3Q
SC18-3Q
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: 8MM SAXXON CABLE CLIP
SC1808KKX7RTBB471
SC1808KKX7RTBB471
deskribapena: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
Deskarga: SC1808KKX7RTBB471.pdf
deskribapena: SAXXON CABLE CLIP 7MM
SC18-2SP-1945-2000C
SC18-2SP-1945-2000C
deskribapena: SPECIAL SCS CONTACT SWITCH
Stockean: 367 pcs
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.12A 312 MOHM
Deskarga: SC1812-100.pdf
SC1808KKX7RWBB681
SC1808KKX7RWBB681
deskribapena: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Deskarga: SC1808KKX7RWBB681.pdf
SC1808KKX7RTBB152
SC1808KKX7RTBB152
deskribapena: CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Deskarga: SC1808KKX7RTBB152.pdf
SC1808JKNPOWBN330
SC1808JKNPOWBN330
deskribapena: CAP CER 33PF 250VAC NPO 1808