RT2512CKB072K61L
YageoYageo
RT2512CKB072K61L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT2512CKB072K61L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.61KOHM 0.25% 3/4W 2512
Fitxak: RT2512CKB072K61L.pdf
  • Mezua
RT2512CKB072K61Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT2512CKB072K61L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.61KOHM 0.25% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258048 pcs Datuen fitxa RT2512CKB072K61L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.75W, 3/4W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT2512CKB072K61L Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 2.61k Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.25%