RT2512BKE07232RL
YageoYageo
RT2512BKE07232RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT2512BKE07232RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 232 OHM 0.1% 3/4W 2512
Fitxak: RT2512BKE07232RL.pdf
  • Mezua
RT2512BKE07232RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT2512BKE07232RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 232 OHM 0.1% 3/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 251751 pcs Datuen fitxa RT2512BKE07232RL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Series RT Erresistentzia 232 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 232 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film