RT2010FKE079K1L
YageoYageo
RT2010FKE079K1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT2010FKE079K1L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: RT2010FKE079K1L.pdf
  • Mezua
RT2010FKE079K1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT2010FKE079K1L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1856256 pcs Datuen fitxa RT2010FKE079K1L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series RT Erresistentzia 9.1 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RT2010FKE079K31L
RT2010FKE079K31L
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 9.31K OHM 1% 1/2W 2010
Stockean: 1846270 pcs
Deskarga: RT2010FKE079K31L.pdf
RFQ
RT20G GRN 8.45OZ
RT20G GRN 8.45OZ
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: SCOTCH-WELD HIGH TEMPERATURE RET
Stockean: 718 pcs
Deskarga:
RFQ
RT2010FKE07976KL
RT2010FKE07976KL
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 976K OHM 1% 1/2W 2010
Stockean: 1694456 pcs
Deskarga: RT2010FKE07976KL.pdf
RT20G GRN 0.33OZ
RT20G GRN 0.33OZ
fabrikatzaileak: 3M
Deskarga:
RT2010FKE079K53L
RT2010FKE079K53L
deskribapena: RES SMD 9.53K OHM 1% 1/2W 2010