RT2010DKE0733R2L
YageoYageo
RT2010DKE0733R2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT2010DKE0733R2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 33.2 OHM 0.5% 1/2W 2010
Fitxak: RT2010DKE0733R2L.pdf
  • Mezua
RT2010DKE0733R2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT2010DKE0733R2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 33.2 OHM 0.5% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 382417 pcs Datuen fitxa RT2010DKE0733R2L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series RT Erresistentzia 33.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33.2 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film