RT2010BKE0718RL
YageoYageo
RT2010BKE0718RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT2010BKE0718RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 18 OHM 0.1% 1/2W 2010
Fitxak: RT2010BKE0718RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RT2010BKE0718RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT2010BKE0718RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 18 OHM 0.1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369431 pcs Datuen fitxa RT2010BKE0718RL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series RT Erresistentzia 18 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 18 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film