RT2010BKB074K99L
YageoYageo
RT2010BKB074K99L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT2010BKB074K99L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/2W 2010
Fitxak: RT2010BKB074K99L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RT2010BKB074K99Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT2010BKB074K99L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138214 pcs Datuen fitxa RT2010BKB074K99L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 2010 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2010 (5025 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT2010BKB074K99L Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 4.99k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/2W 2010 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film