RT1210DRE0720RL
YageoYageo
RT1210DRE0720RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1210DRE0720RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20 OHM 0.5% 1/4W 1210
Fitxak: RT1210DRE0720RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RT1210DRE0720RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1210DRE0720RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 20 OHM 0.5% 1/4W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169649 pcs Datuen fitxa RT1210DRE0720RL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Series RT Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak YAG2256DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film