RT1210CRE077K32L
YageoYageo
RT1210CRE077K32L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1210CRE077K32L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 7.32KOHM 0.25% 1/4W 1210
Fitxak: RT1210CRE077K32L.pdf
  • Mezua
RT1210CRE077K32Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1210CRE077K32L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 7.32KOHM 0.25% 1/4W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 593339 pcs Datuen fitxa RT1210CRE077K32L.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Series RT Erresistentzia 7.32 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7.32 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film