RT1210CRE07340KL
YageoYageo
RT1210CRE07340KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1210CRE07340KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 340K OHM 0.25% 1/4W 1210
Fitxak: RT1210CRE07340KL.pdf
  • Mezua
RT1210CRE07340KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1210CRE07340KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 340K OHM 0.25% 1/4W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 641398 pcs Datuen fitxa RT1210CRE07340KL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1210 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT1210CRE07340KL Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 340k Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.25%
deskribapena RES SMD 340K OHM 0.25% 1/4W 1210 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film