RT1206WRB07118RL
YageoYageo
RT1206WRB07118RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1206WRB07118RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 118 OHM 0.05% 1/4W 1206
Fitxak: RT1206WRB07118RL.pdf
  • Mezua
RT1206WRB07118RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1206WRB07118RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 118 OHM 0.05% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 238877 pcs Datuen fitxa RT1206WRB07118RL.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RT Erresistentzia 118 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 118 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film