RT1206DRD0712K7L
YageoYageo
RT1206DRD0712K7L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1206DRD0712K7L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 12.7K OHM 0.5% 1/4W 1206
Fitxak: RT1206DRD0712K7L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RT1206DRD0712K7Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1206DRD0712K7L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 12.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2566639 pcs Datuen fitxa RT1206DRD0712K7L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RT Erresistentzia 12.7 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 311-2919-2
RT1206DRD0712K7L-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film