RT1206DRD07110KL
YageoYageo
RT1206DRD07110KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1206DRD07110KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 110K OHM 0.5% 1/4W 1206
Fitxak: RT1206DRD07110KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RT1206DRD07110KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1206DRD07110KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 110K OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 240303 pcs Datuen fitxa RT1206DRD07110KL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series RT Erresistentzia 110 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 311-2918-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 110 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film