RT1206BRC07768KL
YageoYageo
RT1206BRC07768KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1206BRC07768KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 768K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: RT1206BRC07768KL.pdf
  • Mezua
RT1206BRC07768KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1206BRC07768KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 768K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 398336 pcs Datuen fitxa RT1206BRC07768KL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT1206BRC07768KL Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 768k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 768K OHM 0.1% 1/4W 1206 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film