RT0805FRE076K81L
YageoYageo
RT0805FRE076K81L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0805FRE076K81L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.81K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: RT0805FRE076K81L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RT0805FRE076K81Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0805FRE076K81L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 6.81K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9371071 pcs Datuen fitxa RT0805FRE076K81L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RT Erresistentzia 6.81 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RT0805FRE076K81L-ND
YAG5983TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.81 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film