RT0805CRE074K64L
YageoYageo
RT0805CRE074K64L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0805CRE074K64L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.64KOHM 0.25% 1/8W 0805
Fitxak: RT0805CRE074K64L.pdf
  • Mezua
RT0805CRE074K64Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0805CRE074K64L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 4.64KOHM 0.25% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1902217 pcs Datuen fitxa RT0805CRE074K64L.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RT Erresistentzia 4.64 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.64 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film