RT0805BRD0782KL
YageoYageo
RT0805BRD0782KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0805BRD0782KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: RT0805BRD0782KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RT0805BRD0782KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0805BRD0782KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 82K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1732632 pcs Datuen fitxa RT0805BRD0782KL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RT Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RT0805BRD0782KL-ND
YAG1981TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film