RT0805BRC072K1L
YageoYageo
RT0805BRC072K1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0805BRC072K1L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: RT0805BRC072K1L.pdf
  • Mezua
RT0805BRC072K1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0805BRC072K1L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 843676 pcs Datuen fitxa RT0805BRC072K1L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±15ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RT0805BRC072K1L Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 2.1k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film