RT0603DRE0710RL
YageoYageo
RT0603DRE0710RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0603DRE0710RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 0.5% 1/10W 0603
Fitxak: RT0603DRE0710RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RT0603DRE0710RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0603DRE0710RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 10 OHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 609993 pcs Datuen fitxa RT0603DRE0710RL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series RT Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 311-2401-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film