RT0603DRD075K49L
YageoYageo
RT0603DRD075K49L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0603DRD075K49L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.49KOHM 0.5% 1/10W 0603
Fitxak: RT0603DRD075K49L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RT0603DRD075K49Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0603DRD075K49L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5.49KOHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 507300 pcs Datuen fitxa RT0603DRD075K49L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series RT Erresistentzia 5.49 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 311-5.49KDDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.49 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film