RT0603DRD0751RL
YageoYageo
RT0603DRD0751RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0603DRD0751RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 51 OHM 0.5% 1/10W 0603
Fitxak: RT0603DRD0751RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RT0603DRD0751RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0603DRD0751RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 51 OHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5019001 pcs Datuen fitxa RT0603DRD0751RL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series RT Erresistentzia 51 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 311-2379-2
RT0603DRD0751RL-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 51 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film