RT0603CRE075K9L
YageoYageo
RT0603CRE075K9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0603CRE075K9L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.9KOHM 0.25% 1/10W 0603
Fitxak: RT0603CRE075K9L.pdf
  • Mezua
RT0603CRE075K9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0603CRE075K9L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5.9KOHM 0.25% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1836803 pcs Datuen fitxa RT0603CRE075K9L.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series RT Erresistentzia 5.9 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.9 kOhms ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film